Başkanımızdan Mesaj

1970 yılında inşaat sektörüne ilk adımını atan Straturk İnşaat ve Taahhüt A.Ş. geçen 48 yılda inşaat sektörünün ihtiyaçlarını analiz edebilen ,yenilikleri hayata geçirebilen, hergün kendini yenileyerek sürdürülebilir gelişme için paydaşlarımızla işbirliği içinde ,hayata geçirdiği tüm projeleri donanımlı ve üretken kadromuzla, sektöre ve ülkemize katkıda bulunmayı ve bu konuda öncü olmayı ilke edinmiştir.
    Bu Yola birlikte çıktığım, hizmetlerini ve özverilerini yaptığı işe aktaran çalışma arkadaşlarımla birlikte ülkenin gelişmişliğinin göstergesi olan yaşam kalitesini yükselten gelecek nesillerin önünü açacak ileri teknoloji ve maxsimum kaliteyi yakalayabilmeyi, müşteri memnuniyetine azami derecede özen göstermeyi misyon edindik.
    Sadece bugünü düşünerek değil, ülkemizin geleceği için çabalıyoruz, her zaman en iyisi olmak ve en iyisini yapmak için büyük adımlar atıyoruz. Attığımız her adımda bize güvenen paydaşlarımızın desteğini yanımızda hissediyoruz.
ülkemize ve devletimizin üzerine oynan hain oyunları her zaman lanetlemeye devam edeceğize, devletimizin ve ülkemizin bölünmez bütünlüğüne daima sadık kalacağımıza söz veriyoruz. Yabancı ülkelerde aldığımız işler ile Türkiye Cumhuriyeti devletinin ne kadar büyük olduğunu kendimizce göstermeye çalışacağımıza emin olabilirsiniz.

Hakan Gürel

Straturk İnşaat ve Taahhüt A.Ş. Y.Kurulu Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir